پاسخ به پرسش‌های متداول

پاسخ به پرسش‌های متداول

همانطور که از نام محصول هم مشخص است، پس از ثبت سفارش محصول به صورت کد در پنل کاربری شما، قسمت «سفارشات من» قرار می‌گیرد.

بله. با وجود اینکه گیفت کارت‌ها با برندهای مختلف دارای تاریخ انقضاهای متفاوتی هستند ولی عموما تاریخ انقضای گیفت کارت‌ها به مدت 1 سال است و بعد از این مدت اعتبار آن از بین می‌رود.

تحویل کد گیفت کارت‌ها برای اکثر محصولات به صورت آنی و اتوماتیک است. اما این مدت زمان ممکن است بین 3 دقیقه تا حداکثر 24 ساعت باشد.

خیر. به دلیل ماهیت محصول که هر لحظه امکان استفاده شدن کد وجود دارد، محصول قابل بازگشت یا تعویض نیست.

کلیه گیفت کارت‌های ارائه شده در سایت اصل بوده و دارای گارانتی است. اما با وجود این، در صورتی که به هر نحو (ارائه اسکرین شات و…) بتوانید ثابت کنید که کد خریداری شده توسط شخص دیگری قبل از تاریخ خرید این گیفت کارت از تانلی استفاده شده است، کد گیفت کارت تعویض خواهد شد.

 
 

 

 

بله. می‌توانید کد گیفت کارت خریداری شده را به مدت حداکثر 1 سال ذخیره کنید اما توصیه می‌کنیم که به دلیل مسائل امنیتی کد گیفت کارت خریداری شده را بلافاصله بعد از خرید از تانلی ردیم کنید.

پس از ثبت سفارش کد گیفت کارت به سه صورت: قرار گرفتن در پنل کاربری، ایمیل و پیامک برای شما ارسال می‌شود. در صورتی که بعد از 24 ساعت کدی دریافت نکردید به پشتیبانی اطلاع دهید.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه